port_1Proste, szybkie w realizacji i umożliwiające rozbudowę rozwiązania spełniające wymagania bez ich przekraczania. Precyzyjnie zaprojektowane do ostatniego detalu. Rozmiar obudowy zależny od wykorzystywanej aparatury rozdzielczej. Płyty montażowe i płyty zewnętrzne dedykowane konkretnym aparatom.

Rozwiązania zbudowane i przetestowane przez producenta zapewniają bezpieczeństwo.

  • Kompensacja mocy biernej
  • Kndensatory trójfazowe 50/60 Hz
  • Regulatory mocy biernej
  • Moduły Kompensacyjne –  Varpact
  • Automatyczne baterie kondensatorów –  Varset

port_2Hager jest liderem w segmencie rozdzielnic mieszkaniowych i tablicowych na rynkach wielu krajów. Serie volta, golf jak i minirozdzielnice i rozdzielnice polowe FW wyznaczają nowe trendy w zakresie instalacji spełniając najwyższe kryteria bezpieczeństwa – II klasa izolacji.

Systemy szyn zbiorczych, zaciski przyłączeniowe i bloki rozdzielcze ułatwiają codzienną pracę elektroinstalatorom. Bogata oferta została uzupełniona o kolejne nowości w postaci zacisków szeregowych (śrubowych) oraz zacisków QuickConnect (samozacisków).

Wszystkie wyłączniki mocy, rozłączniki obciążenia czy bloki różnicowoprądowe posiadają jedną, wspólną cechę – są doskonale przystosowane do spełnienia aktualnych wymogów wynikających z codziennej praktyki elektroinstalacyjnej.


port_3Obudowy uniwersalne CS dostarczane są ze stabilną płytą montażową o grubości od 2 – 3 mm (zależnie od rozmiaru). Stopień ochrony IP66 gwarantuje wylewana wokół drzwi uszczelka z poliuretanu. W komplecie z szafą dostarczana jest również flansza wprowadzeniowa zaślepiająca przepust kablowy. Szafki dostępne są w 45 rozmiarach. Obudowy uniwersalne serii CS zastąpiły szafki typu GK-W.

Dostępne są dwa warianty wykonania: natynkowy o głębokości 140mm i podtynkowy o głębokości 127mm (rys.1). Do obudowy można zamontować od 72 do 144 standardowych modułów. Dobór rozdzielnicy jest wyjątkowo prosty, bo rozdzielnice mają standardowe szerokości

Nowy system rozdzielnic XVTL do 2500 A zastąpi dotychczas oferowane obudowy SVTL. Zawierają on wiele dodatkowych możliwości montażowych, a także są kompatybilne z rozdzielnicami Profi+. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość zmówienia rozdzielnicy o czterech nowych wysokościach: 1400, 1600, 1800, 2000 mm. Wykonane są w I klasie ochronności i dostępne są w wersji IP40 oraz IP55.


port_4Rozdzielnice hermetyczne RN65 to nowa linia produktów dostępna od października 2009 zastępująca rodzinę RN55. Otrzymują Państwo nowy produkt o podwyższonym stopniu ochrony IP, większym stopniu IK z całkowicie odświeżonym wyglądem oraz szeregiem użytecznych nowych funkcji

Obudowy do montażu aparatów modułowych wykonane z trudnopalnego tworzywa. Kolor biały lub szary. W zależności od typu z listwami przyłączowymi N+PE lub bez listew. Różne wielkości (ilość rzędów x ilość modułów 17,5 mm): 1×2, 1×4, 1×6. Stopień ochrony IP 30. Druga klasa izolacji. Przystosowane do plombowania

Rozdzielnice naścienne do zabudowy aparatów o szerokości od 8 do 48 modułów. Stopień ochrony IP40 oraz IK 07 (ochrona przed uderzeniem). Druga klasa izolacji.

Rozdzielnice naścienne do zabudowy aparatów o szerokości od 18 do 72 modułów. Stopień ochrony IP40 oraz IK 07 (ochrona przed uderzeniem). Druga klasa izolacji.

Odwracalne drzwiczki izolacyjne (białe lub transparentne). Możliwość zamykania na zamek. Demontowalna konstrukcja wsporcza. Rozdzielnice wyposażone w listwy przyłączowe N+PE. Możliwość regulacji głębokości wspornika. Bogate akcesoria dodatkowe


port_5Mi 1000 – system do budowy rozdzielnic skrzynkowych do 1000 A

Rozdzielnice w systemie Mi powyżej 630 A dostępne są w postaci gotowych wyrobów w firmach będących naszymi Autoryzowanymi Partnerami

  • Mi-rozdzielnice skrzynkowe do 630 A
  • ENYSTAR® system rozdz. do 250 A